fbpx

7 ĀDAS METODE VAI 7. METODE TONIK

Tātad, parunāsim par sensacionālo korejiešu metodi 7 ĀDAS METODE VAI 7. METODE TONIK❗️❗️❗️
Kāda ir 7 slāņu metode⁉️
Vienkārši izsakoties, tā ir konsekventa tonera vai vieglas ūdeņainas esences lietošana septiņas reizes tūlīt pēc tīrīšanas un pirms ādas mitrināšanas ar krēmu.
7 slāņu ideja ir tāda, ka ādas mitruma līmeni var efektīvi paaugstināt, nejūtot smagu vai taukainu
Kāda ir šīs metodes izmantošana⁉️
Atbilde ir vienkārša – hidratācija! Pateicoties daudzslāņu toneru uzklāšanai, jūsu āda absorbē vairāk mitrinošu komponentu, galu galā padarot jūs par mitrinātas un veselīgas ādas īpašnieku
Toniks jāizvēlas atkarībā no ādas stāvokļa: neatkarīgi no tā, vai tas ir mitrinošs, nomierinošs, mazina iekaisumu, novērš novecošanos vai atrisina kādas citas problēmas. Bet jūs noteikti nevarēsit lietot toniku, kas ražots uz spirta bāzes, 7 šāda produkta slāņi var izraisīt iekaisumu, sausumu vai kairinājumu.
Kā uzklāt⁉️
Pirmais tonika slānis, ko mēs uzklājam uz kokvilnas spilventiņa, un rūpīgi noslaukam sejas ādu. Pēc tam pakāpeniski ielejiet nedaudz plaukstā (monētas lielumā,jo spilventiņš vienkārši vairs neuzsūc), uzsildam to un uzklājiet to uz sejas ar pliķēšanas un berzes kustībām.
Starp citu, nav nepieciešams uzreiz uzklāt tieši 7 slāņus. Sāciet ar trim un pakāpeniski palieliniet par 1 slāni, un varbūt jūsu ādai pietiks ar 3. Jūtiet, cik hidratēta ir jūsu āda.

Atbildēt