fbpx

KOREJAS ZĪMOLS COSRX

CosRX kļuva populārs, pateicoties labākajam produktam, kura pamatā ir ANA un BHA skābes – tonizējoši līdzekļi, pīlingi, esences un mazgāšanas putas.
Zīmols izvēlas kompozīcijas ļoti uzmanīgi, ievērojot principu: “Labāks ir mazāks, bet labāks.” Dažreiz tās ir visas sastāvdaļas, bet katra ir “svēta” un darbojas.


Mēs ļoti iesakām izmēģināt zīmolu produktus visiem tiem, kas vēlas kļūt par perfekti tīras, skaistas un veselīgas ādas īpašnieku! CosRX ir zīmols, kas rada jaunus, uzlabotus kosmētikas standartus! ????
Zīmola devīze: “Dabiskas sastāvdaļas un individuāla pieeja katram ādas tipam!”.
Ar CosRX produktu palīdzību jūs varat atjaunot ļoti novārtā atstāto problemātisko ādu
✔️Dabisko skābju sērija BHA, kas dziedē un mitrina ādu. Tā mērķis ir likvidēt aktīvo iekaisumu, tauku saturu un saasinātos apstākļus. Šo sēriju ir viegli atšķirt – pēc koši sarkanā iepakojuma marķējuma.
✔️Sērija ar medu, keramīdiem un propolisu ir mitrinoša un antibakteriāla iedarbība, kā arī bojāto vietu atjaunošana. Marķējums ir dzeltens.
✔️Arī 5 epizodes ar gliemezi (atjaunošana), centella (atjaunošana un anti-age), galaktomis, alveja, bezdelīgas ligzda un hialuronskābe (mitrinoša)

 

2 thoughts on “KOREJAS ZĪMOLS COSRX

  1. BetterSkin says:

    Добрый день.
    Вся предоставленная продукция есть на месте и будет доставлена в течении 2-3 рабочих дней с момента заказа. Так же можно забрать заказ в магазине SALKO по адресу Krišjāņa Barona iela 37, Rīga
    Удачного дня!

Atbildēt