Lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot interneta vietni cosrx.lv (SIA „BETTERSKIN” , reģistrācijas Nr. 40203297899), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes cosrx.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Apmeklējot interneta vietni cosrx.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni cosrx.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 4. Informējam, ka interneta vietnē cosrx.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes cosrx.lv lietošanas laikā.
 5. SIA „BETTERSKIN” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes cosrx.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē cosrx.lv.
 6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni cosrx.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 7. Interneta vietnes cosrx.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „BETTERSKIN” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē cosrx.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 8. Lai kļūtu par interneta vietnes cosrx.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē cosrx.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes cosrx.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 10. SIA „BETTERSKIN” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes cosrx.lv lietošanas laikā.

Interneta vietnē cosrx.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē cosrx.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē cosrx.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „BETTERSKIN” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes cosrx.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Interneta vietnē cosrx.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „BETTERSKIN” īpašums.
 4. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „BETTERSKIN” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “BETTERSKIN” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par cosrx.lv un SIA “BETTERSKIN” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu info@cosrx.lv
 5. Ja esat cosrx.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz info@cosrx.lv

Interneta vietnē cosrx.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „BETTERSKIN” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes cosrx.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni cosrx.lv, piekrītat, ka SIA „BETTERSKIN” vai jebkura trešā persona, kas darbojas cosrx.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  2. IP adreses,
  3. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu cosrx.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. SIA „BETTERSKIN” interneta vietnē cosrx.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.
 4. SIA „BETTERSKIN” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes cosrx.lv lietotājs paliks anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē cosrx.lv, kļūst par SIA „BETTERSKIN” īpašumu, kurus SIA „BETTERSKIN” kā interneta vietnes cosrx.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni cosrx.lv, esat piekritis, ka SIA „BETTERSKIN” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 14.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes cosrx.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes cosrx.lv Privātuma politikai.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
 3. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “BETTERSKIN” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē cosrx.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes cosrx.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 4. Par pasūtījuma iepakošanu var tikt aprēķināta papildus maksa (piemēram, par iepirkuma maisiņu), kas tiks norādīta gala rēķinā, kurš klientam tiks izsūtīts.

Par interneta vietnes cosrx.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni cosrx.lv pieder tikai un vienīgi SIA „BETTERSKIN”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „BETTERSKIN” un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „BETTERSKIN”, skatiet mājas vietnes cosrx.lv sadaļā „Kontakti”.