“BetterSkin” ir viens no lielākajiem Korejas kosmētikas līdzekļu interneta veikaliem Latvijā.

Mēs vienmēr piedāvājam mūsdienīgu augstākās kvalitātes Korejā ražotu kosmētikas līdzekļu sortimentu, teicamu apkalpošanu un adekvātas cenas. Mūsu uzņēmuma birojs un noliktava atrodas Rīgā.

Veikals tika atvērts 2017. gada 2. aprīlī. Atvēršanas brīdī veikalā piedāvāto preču klāstā bija 20 dažādu nosaukumu kosmētikas līdzekļu. Tagad “BetterSkin” ir viens no vadošajiem Korejas kosmētikas līdzekļu tirgotājiem Latvijas tirgū. Mūsu veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 1000 dažādu preču no populārākajiem Korejas kosmētikas līdzekļu zīmoliem.

Mēs sadarbojamies tikai ar kosmētikas līdzekļu zīmolu oficiālajiem izplatītājiem.

Mēs augstu vērtējam katru pircēju un saviem klientiem cenšamies nodrošināt vislabāko apkalpošanu. Mums vēl ir daudz darāmā, un mēs to zinām. Mēs esam gatavi novest līdz pilnībai visus klientu pasūtījumu apstrādes procesus, lai katrs pirkums mūsu veikalā saistītos tikai ar pozitīvām emocijām.

Ja jums ir komentāri un priekšlikumi par veikala tīmekļa vietnes darbību kopumā vai par pamanītajām nepilnībām – ar prieku tās izlabosim, vienkārši paziņojiet par to, sūtot vēstuli uz uzņēmuma e-pasta adresi info@cosrx.lv.

Erika Kim
eksporta menedžeris

Dace Bērziņa
eksporta menedžeris

Agnese Brangule
pārdošanas menedžeris

Olga Ivanova
pārdošanas menedžeris