A’pieu Chocolate Milk One-Pack ir sejas maska ar šokolādes ekstraktu un piena olbaltumvielām. Tas mīkstina un mitrina ādu, novērš sausumu un zvīņošanos, samazina grumbu dziļumu un palēnina ar vecumu saistītas izmaiņas.
Produkta sastāvs
Kakao ekstrakts. Kakao attīra ādu, noņem toksiskas vielas, atslāņo atmirušās ādas šūnas, izlīdzina sejas ādu un uzlabo tās krāsu. Komponents piesātina šūnas ar taukskābēm, paātrina bojāto audu sadzīšanu, atjauno ādas tvirtumu un elastību.
Piena olbaltumvielas. Šie komponenti atjauno ādas hidrolipīdu slāni, kas palīdz normalizēt hidrobalansu, aizsargā ādu no sausuma un novērš priekšlaicīgu novecošanos.
Plūmju ekstrakts. Plūme izgaismo, atsvaidzina un balina ādu. Tas izlīdzina sejas toni, uzlabo krāsu, piešķir tai spilgtu un koptu izskatu. Plūme arī stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, kas palēnina epidermas novecošanos un pagarina tās jaunību.
Lietošanas priekšrocības
Ātrs efekts. Maska uzreiz iedarbojas uz ādu, ļaujot to ātri savest kārtībā. Tikai viena procedūra palīdzēs novērst zvīņošanos, mazinās pietūkumu, izlīdzinās ādas toni, padarīs sejas krāsu gaišāku un piesātinātāku.
Labsajūta. Maska aktīvi cīnās ar slimību izraisošām izpausmēm, atvieglo iekaisumu un nomierina kairinājumus. Tas dezaktivē vīrusus un baktērijas, paātrina bojājumu sadzīšanu, stimulē vielmaiņu un uzlabo asinsriti.
Drošība. Maska nesatur parabēnus, minerāleļļas, sintētiskās krāsvielas, naftas produktus un citas apšaubāmas sastāvdaļas. Produkts ir absolūti videi draudzīgs un hipoalerģisks, tāpēc tas ir piemērots pat jutīgai ādai.Izlaiduma veidlapa
Maska tiek ražota anatomiski veidotas kokvilnas salvetes formā, kas piesūcināta ar ārstniecisko sastāvu. Produkts ir iepakots brūnā polipropilēna maisiņā, kas veidots kā šokolādes piena kastīte.
PIELIETOJUMS
Izņemiet masku no iepakojuma, atlociet un uzklājiet uz sejas. Izlīdziniet grumbas un gaisa burbuļus, cieši piespiežot pie ādas. Pēc 20 minūtēm noņemiet masku un berzējiet atlikušo serumu ādā
Sastāvs: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, Peg-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Milk Extract, Prunus Mume Fruit Extractl, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Fragrance.
Марина Беляева –
Как всегда очень шикарный эффект на лице. Давно не видела в зеркале такое лицо. Лицо стало свежим, бархатным, подтянутым. Девочки рекомендую попробовать, не пожалеете